Naša škola sa v dňoch 22. – 24. októbra zapojila do šiesteho ročníka inovatívnej súťaže pre školy s názvom Jazykový WocaBee šampionát.
Súťaž prebiehala pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a súťažilo sa online v aplikácii na učenie slovíčok - WocaBee.
Žiaci sa v aplikácii učia novú slovnú zásobu vrátane výslovnosti moderným a veľmi efektívnym spôsobom. Čím viac žiaci precvičujú, tým viac bodov (za správne odpovede) získajú a viac sa aj naučia. I keď sa našim žiakom nepodarilo umiestniť na popredných miestach, tou najdôležitejšou výhrou je zlepšenie ich jazykových vedomostí a motivácia k učeniu sa jazykov, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne dôležité.