Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozlúčka so školským rokom v znamení pohybu a priateľstva 🏃🍎.
Piatkový podvečer sme strávili v príjemnej spoločnosti našich žiakov, ich rodičov a učiteľov na miestnom futbalovom ihrisku, kde sa konala školská akcia s názvom „Zabehni kolečko, dostaneš jabĺčko!“ Podujatie však nebolo len o behu a športe. Pre deti a ich rodičov sme pripravili rôzne pohybovo-zábavné aktivity, prostredníctvom ktorých si mohli overiť, ako dobre sa navzájom poznajú. Do jednotlivých úloh sa aktívne zapojili aj učitelia, čím vznikol priestor na neformálne stretnutie plné smiechu, dobrej nálady a vzájomného spoznávania. Toto milé podujatie bolo zároveň malou odmenou pre všetkých za úspešne zvládnutý školský rok a povinnosti, ktoré s ním boli spojené. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí nám pomohli s organizáciou a prispeli k vytvoreniu príjemnej a priateľskej atmosféry.